MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 12476638
nr 1247 6638
Fåtölj
1950-tal
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 8 april 2019
kl 20:24:12
800 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr